Als de herfst zijn intrede doet in Tirol trekken genieters de bergen in, naar hotel Panorama Royal in Bad Häring. Energie opdoen, daar draait het om in dit exclusieve wellnesshotel “boven de wolken”, met een prachtig uitzicht over de bergen en omringd door veel kleurrijke herfstnatuur. Trek eropuit in de herfstzon: voor een trektocht en een ontspannen wandeling, voor hardlopen en nordic walking, voor een fiets- of mountainbiketocht of een rondje golf.

Hotel Panorama Royal is prachtig gelegen op een zonneplateau dat je uitnodigt om actief te zijn en te profiteren van het gouden jaargetijde. Panorama Royal is gemaakt om energie, kracht en evenwicht te vinden. De nieuwe wellnesswereld is nog indrukwekkender geworden. Een uniek zwemlandschap met binnen- en buitenbad, een grandioze saunawereld, exclusieve adults-onlyrelaxruimten en rustruimten voor gezinnen die op zoek zijn naar qualitytime.

De majestueuze ligging, het prachtige panoramische park met erkende krachtplaatsen, het Spirit & Healingcenter en een gevarieerd activiteitenprogramma doen de levensvreugde opborrelen in de herfst. 7.500 m2 high-end relaxen ligt aan de voeten van de gasten. Van het nieuwe gastronomische restaurant “Freund-Schafft” tot de exclusieve kamers en suites: hotel Panorama Royal geldt als een refugium voor standingvol genieten. 

Aanbiedingen

Relaxen in de herfst (tot 31.10.23)

5 overnachtingen met genieterspension, klassieke massage van het hele lichaam 50 min, diner bij kaarslicht – prijs p.p.: vanaf 998 euro

Golf in de bergen (tot 15.10.23)

2 overnachtingen met genieterspension, 30 % korting op de greenfee in Golfclub Ellmau Wilder Kaiser, gratis shuttle naar de golfclub, 1 bijzondere avond inclusief diner bij kaarslicht (niet te boeken op woensdag en zondag) – prijs p.p.: vanaf 378 euro

Herfst-actief (tot 31.10.23)

4 overnachtingen met genieterspension, 2 dagen gratis gebruik van e-bike – prijs p.p.: vanaf 750 euro

Ga voor meer informatie en beschikbaarheid naar: www.panorama-royal.at

(Visited 86 times, 1 visits today)

 

Val d'Aosta

Wintersport in Valle d’Aosta

Het bergdecor van Valle d’Aosta in Noord-Italië is adembenemend. Het dal wordt omringd door de hoogste toppen, door de Mont Blanc, de Monte Cervino, de Monte Rosa. Skiën tot 3000 meter en zelfs hoger betekent sneeuwzekerheid tot eind april. Lees hier de reistips en reisverhalen. Lees meer

Ortovox

Ortovox: duurzame veiligheid in de bergen

Ortovox produceert volledig klimaatneutraal de allerbeste buitensportkleding en bijbehorende accessoires, ook voor wintersport. Wat in 1980 begon met een revolutionaire lawinepieper heeft dit jaar geleid tot ontwikkeling van een hightech airbagsysteem. Dat natuurlijk naast de kleding en gear die comfortabel, stijlvol zijn en altijd gericht op veiligheid.


Wil je meer weten over Ortovox, bijvoorbeeld over de klimaatneutrale collectie, de Safety Academy met lawinetrainingen of natuurlijk de kleding, klik dan hieronder. In Nederland koop je Ortovox bij TwinSeasons. Lees meer

BBI Travel

Voordelige rondreizen door Noorwegen

BBI Travel biedt rondreizen door Noorwegen aan, waarbij je kunt kiezen uit routes door diverse regio’s. Alle rondreizen hebben gemeen dat de fraaist te rijden trajecten en de meest interessante bezienswaardigheden onderdeel zijn van de reis.
De bergpensions, fjordenpensions en gemoedelijke hotels liggen in een prachtige omgeving met ongerept natuurschoon of in levendige plaatsen. Bekijk hier het scherpe aanbod van BBI Travel. Lees meer