Advertentie

 

Ga met de nachttrein relaxed op wintersport. Nu al vanaf € 79 pp in een 6-persoons slaapcoupé (enkele reis). Klik voor meer informatie.


Beschrijving gemeente / objekt – 3914 Tschuggen bij Blatten

Een top chalet echt voor de liefhebber! Het chalet is een object welke opgeknapt dient te worden. De locatie en de omgeving alleen al is zeer de moeite waard.

Te Koop CHF290,000 – Chalet

10000 vierkante meter. 1 Slaapkamers. 1 Badkamers. 1862 Bouwjaar. 42 vierkante meter.

Het vakantiedorp Tschuggen bestaat uit 100 chalets, die allemaal in dezelfde stijl zijn gebouwd. Tschuggen ligt op de zonnige zuidelijke helling onder de Belalp. Het biedt een uniek uitzicht op Blatten, Brig, de Aletsch en Simplon regio.
Het vakantiedorp ligt aan de 7 kilomete r lange rodelbaan Belalp-Blatten.
Natuurlijk nodigt het gebied ook uit tot winterwandelen – naast het zeer sneeuwzekere skigebied op de Belalp, dat oploopt tot 3.100 meter. Tschuggen is in de zomer te bereiken via een weg en in de winter met een kabelbaan (middenstation).
Het enorme eigendom van deze accommodatie bevindt zich boven Tschuggen direct aan de dalafdaling Belalp – Blatten.
Het middenstation van de kabelbaan ligt slechts een paar honderd meter onder het chalet.

objectomschrijving

Een klein privépad leidt van de skipiste / weg naar het chalet. Het voorplein met barbecue en een prachtig uitzicht op het Rhônedal nodigt uit tot heerlijk relaxen.
In de hal is de keuken met eethoek. De woonkamer en slaapkamer met een Grill-steenoven. Aan de westkant is een hut is aangesloten, die wordt gebruikt als een pantry en houtopslag. De badkamer met een kleine wasmachine bevindt zich aan de oostkant van het gebouw. De zuidkant van het chalet leidt naar een kelder.
Als je verder naar het oosten gaat, leidt dit op ongeveer 5 minuten door eigen privébos naar een open plek, ook met een prachtig uitzicht op de vallei. Hier is een hooischuurtje, die natuurlijk kan worden aangepast.
De voordelen van het pand zijn de idyllische locatie in het skigebied Blatten-Belalp, evenals de onveranderlijkheid vanwege het terrein van 11.000 m2 rondom dit pand. (Ideaal als weide voor paarden)
Een uitdaging is de renovatie van het gebouw, wat ook kansen met zich meebrengt (uitbreiding van het chalet).

Heb ik je interesse gewekt? Bel me om een ​​bezichtiging te regelen.

Extra

  • Beschikbaar:Overeenkomst
  • Stand van het pand:Aan renovatie toe
  • Kwaliteit van de apparatuur:Verouderd
  • Reservering:Reservering: elke reservering is schriftelijk overeengekomen. De reserveringsbetaling van CHF 15.000, – maakt deel uit van het koopcontract. Aankoopkosten: de verandering van handbelasting, kadastarieven en notaris worden door de koper overgenomen. Eventuele winstbelasting is voor rekening van de verkoper. Documentatie: fouten uitgezonderd. We streven naar juiste informatie, maar kunnen niet garanderen.
  • Gerenoveerd:Gebouwd in 1862. Gerenoveerd in 1980.

Eigenschappen

Voordelen om via Alpenweerman dit object te komen bezichtigen zijn:

  • Geen taal barrieres
  • Uw eigen makelaar, onze eigen makelaar Daniel Ottersbach spreekt 4 talen
  • Wij hebben al meer dan 20 jaar ervaring met het wonen en leven in Zwitserland
  • Een  zeer betrouwbare partner
  • Wij helpen u met alles omtrent het aankopen van het object
  • GRATIS aangeboden skisafari in het mooiste gebied van de Alpen!

Onze makelaar Daniel Ottersbach ter plaatse samen met Johann staan tot uw dienst. Omdat wij net als onze weerberichten een hoogstaand niveau willen behouden, trekken wij dit ook door met degene met wie wij samenwerken. Betrouwbaarheid en kennis staat altijd voorop.

Voor interesse in dit object of voor al uw vragen kunt u contact opnemen met Johann Geers info@alpenweerman.nl

Daniel Ottersbach:
Geboren in 1991 en woonachtig in Naters. Opleiding: Gekwalificeerde skileraar en makelaar in onroerend goed, evenals student aan de HSLU Luzern met het verdiepende onroerend goed en toerisme. Als professionele skileraar begeleid ik je graag door de meest spectaculaire skipistes in Wallis. Ik spreek 4 talen en ben zeer verheugd dat ik samen met Alpenweerman exclusieve objecten mag verkopen. Betrouwbaar en met een hoog kennisniveau van Wallis en het leven in Zwitserland.

(Visited 736 times, 1 visits today)
Advertentie
Innsbruck

Klik hier voor meer informatie voor een actieve vakantie in Innsbruck en omgeving


 

Advertentie

 

Advertentie

Sony camera's

Leg elk moment vast

Of je nu op wintersport gaat, door de bergen gaat wandelen of gaat genieten van een luxe vakantie aan zee, Sony biedt voor elke reis foto- en videografie producten om jouw unieke ervaringen vast te leggen en de content naar een hoger niveau te tillen. Zo is de nieuwe Sony A7C II samen met de FE 16-25mm F2.8 G en FE 24-50mm F2.8 G lens bijvoorbeeld een perfecte lichte en compacte kit als je maar weinig bagage mee kan nemen. Ontdek meer

Advertentie

BBI Travel

Veelzijdige wintersport in Gastein 

Eén vallei, vier skigebieden. Met de gondel „non stop to the top“ en genieten van de lange afdalingen. Met de auto of de skibus ben je in een paar minuten in de skigebieden. Ga na het skiën lekker ontspannen in het warme thermale water in de thermen. Heerlijk! Lees meer

Advertentie

SalzburgerLand

Win een wintersportvakantie in SalzburgerLand!

De wereldkampioenen skiën in 2025 in SalzburgerLand. Jij ook? Het WK is in Saalbach in februari, maar SalzburgerLand is de hele winter door een eldorado voor wintersporters. SalzburgerLand biedt de keuze uit meer dan 2.200 kilometer piste in 21 skigebieden. Wil jij 1 van de 7 wintersportvakanties in SalzburgerLand winnen? Doe mee!