” Wij geloven dat iedereen behoefte heeft aan informatie over het weer, om goed voorbereid op pad te gaan. Daarom delen wij vanuit onze passie dagelijks onze expertise over het weer en het klimaat ” 

  • De meteorologen van Alpenweerman zijn allen universitair geschoold of nog bezig met hun opleiding(en)en -of specialisaties.
  • Meer dan 13 jaar ervaring met het weer en klimaat
  • Kwaliteit staat bij Alpenweerman hoog in het vaandel en dat is ook waar Alpenweerman bekend om staat en uitdraagt; een educatief karakter met begrijpelijke achtergrondinformatie.
  • Voorop in de frontlinie. Diverse eigen weerstations in de Alpen
  • Sinds 25 jaar een zeer groot netwerk weten op te bouwen
  • Heb je een vraag? Wij hebben het antwoord.

-Het team van Alpenweerman-
Meteorologen Alpenlanden

Sander Engelen
Functie: Meteoroloog
Kennis: Alpengebied
sander@alpenweerman.nl

Roy Molenaar
Functie:Meteoroloog
Kennis: Alpengebied
roy@alpenweerman.nl

Maarten Minkman
Functie: Meteoroloog
Kennis: Alpengebied en Sauerland
maarten@alpenweerman.nl

Lars Galen
Functie: Klimatoloog
Kennis: Atmosfeer
lars@alpenweerman.nl

Meteorologen Benelux

Rico Schröder
Functie: Meteoroloog
Functie 2: Hoofd Benelux
Kennis: Benelux
rico@alpenweerman.nl

Ronald van der Lee
Functie: Meteoroloog
Kennis: Benelux
ronald@alpenweerman.nl

Arjan Ehlert
Functie: Meteoroloog
Kennis: Benelux – Alpen
arjan@alpenweerman.nl

Sebastiaan Aarts
Functie: Meteoroloog
Kennis: Benelux – gladheid
sebastiaan@alpenweerman.nl

Marketing en Partner management

Marco Mienis
Functie: Partner Management

marco@alpenweerman.nl

Cescia van Hout
Functie: Partner Management

cescia@alpenweerman.nl

Riccardo de Vries
Functie: Socials – Forum

ricardo@alpenweerman.nl

Remco Graas
Functie: Blogger vanuit Innsbruck

Eindbazen

Remco Mienis.
Functie: Eigenaar
Kennis: Website en financiën
remco@alpenweerman.nl

Johann Geers
Functie: Eigenaar/ Meteoroloog
Functie 2: Hoofd Alpenweer
Kennis: Alpengebied
info@alpenweerman.nl

Diverse andere functies

Daniel Ottersbach
Functie: Skileraar /Organisator Ski Safari’s Zwitserland
Functie 2: Makelaar in Zwitserland
skisafaris@skolido.ch

Bas Laros
Functie: Skileraar / Videoman in Zwitserland / Air Glaciers

Joost Laros
Functie: Videoman in Zwitserland

Francien Bakker
Functie: Johanns steun en toeverlaat / Videovrouw in Zwitserland