Nieuwe verse beelden van de nieuwe verse sneeuw in Zugspitz Arena
02 februari 2023
Van onze trouwe volgers en lezers Rob en Sabine Snijders ontvangen we deze dagen regelmatig updates over de sneeuwsituatie in de Zugspitz Arena.

Van onze trouwe volgers en lezers Rob en Sabine Snijders ontvangen we deze dagen regelmatig updates over de sneeuwsituatie in de Zugspitz Arena, op de grens van Duitsland en Oostenrijk. Hieronder zie je een aantal foto’s en video’s uit Grubigstein bij Lermoos. Zoals je kunt zien is er weinig zicht en is het bijzonder rustig in het skigebied.
Lees ook: met deze producten ben je helemaal klaar voor je volgende avontuur!
(Visited 1.205 times, 1 visits today)
Eigenaar van Reisschrijvers Media, de uitgever van online reismagazines Snowrepublic, Alpenweerman, OutdoorDichtbij en Mountainreporters.
Hij is een groot liefhebber van reizen naar bijzondere natuurbestemmingen. En dat bij voorkeur zo duurzaam mogelijk.
Advertentie