Algemene situatie: Het weer wordt vandaag bepaald door een depressie, genaamd Helmut boven de Britse Eilanden. De bijbehorende occlusie trekt vandaag over het land naar het noorden.

Gisteren had zeker 90% van het land geen idee wat zich in het noordoosten van het land zich afspeelde. Er waren namelijk wolkenvelden en een gebied met regen trok van zuid naar noord over het land, maar in de middag kwam ook de zon nog even tevoorschijn. In Limburg scheen de zon zelfs nog 4 uur. De temperatuur steeg naar waarden tussen de 7 en 9° met als hoogste de 9,3° in Vlissingen.

[/fusion_builder_container]

(Visited 512 times, 1 visits today)
Advertentie

 

Advertentie

Val Thorens

Beste skioord 2023: Val Thorens

Val Thorens is zojuist voor de 8e keer uitgeroepen tot beste skigebied ter wereld. Val Thorens ligt op een hoogte van 2.300 m en is daarmee het hoogst gelegen skioord van Europa. Als eerste geopend (in november) en als laatste gesloten (in mei), biedt het skiërs een enorm speelterrein voor een onvergetelijke vakantie. Lees meer

Advertentie

Andorra

Atypical Andorra

Als je wilt dat je winter anders is dan anders, kom dan ontdekken dat je in de sneeuw van Andorra niet alleen kunt skiën. Andorra heeft maar liefst 300km aan skipistes, verdeeld over skigebieden. Maar er is meer. Veel meer! Lees hier alles over wintersporten in Atypical Andorra. Lees meer

Advertentie

SalzburgerLand

Win een skivakantie naar SalzburgerLand 

Je merkt het overal in SalzburgerLand: de locals en de wintersporter zijn simpelweg verliefd op de winter. Een skivakantie, daar houden we allemaal van toch? Maar het wordt natuurlijk nog veel leuker als die vakantie ook nog eens gratis is! Doe hier mee aan de prijsvraag en maak kans op een van de 7 wintersportreizen. Elke reis is voor 2 personen. 7 nachten in een 2-persoonskamer in een hotel, inclusief halfpension. Plus twee skipassen voor 6 dagen. Doe mee!