Advertentie

 

Ga met de nachttrein relaxed op wintersport. Klik voor meer informatie.


Vandaag trekt een aantal buien over het land. Vanmiddag komt in het westen en zuiden de zon er ook regelmatig bij. Morgen zijn de buien vooral voor het zuiden en oosten en is het in het noorden en westen geen onaardig weer. Op lange termijn zit zonnig en warm zomerweer er voorlopig nog niet in. Vanochtend is het overwegend bewolkt en trekken een paar buien over het land. Koud is het niet met in de vroege ochtend al 15-18 graden. De wind is zwak tot matig en waait uit het zuidwesten.

[/fusion_builder_container]

(Visited 57 times, 1 visits today)
Advertentie
Innsbruck

Klik hier voor meer informatie voor een actieve vakantie in Innsbruck en omgeving


 

Advertentie

 

Advertentie

Obertauern

Een lang seizoen in sneeuwzeker Obertauern

Iedereen die gek is op lenteskiën weet ook dat de sneeuw dan wel eens wat minder kan zijn. Maar niet in Obertauern. Wil je er dit seizoen nog wat later op uit, kies dan voor het sneeuwzekere en gezellige Obertauern in Oostenrijk. Lees meer

Advertentie

BBI Travel

Veelzijdige wintersport in Gastein 

Eén vallei, vier skigebieden. Met de gondel „non stop to the top“ en genieten van de lange afdalingen. Met de auto of de skibus ben je in een paar minuten in de skigebieden. Ga na het skiën lekker ontspannen in het warme thermale water in de thermen. Heerlijk! Lees meer

Advertentie

SalzburgerLand

Win een wintersportvakantie in SalzburgerLand!

De wereldkampioenen skiën in 2025 in SalzburgerLand. Jij ook? Het WK is in Saalbach in februari, maar SalzburgerLand is de hele winter door een eldorado voor wintersporters. SalzburgerLand biedt de keuze uit meer dan 2.200 kilometer piste in 21 skigebieden. Wil jij 1 van de 7 wintersportvakanties in SalzburgerLand winnen? Doe mee!