Laat je ook veroveren door de schoonheid van Lapland

Ga met de nachttrein relaxed op wintersport. Nu al vanaf € 79 pp in een 6-persoons slaapcoupé (enkele reis). Klik voor meer informatie.
Afgelopen week was Edwin van Snowrepublic.nl in het uiterste noorden van Europa, in Zweeds Lapland. Deze bestemming stond al jaren op zijn bucketlist en de verwachtingen waren dan ook hoog gespannen. En deze verwachtingen werden ook nog eens overtroffen zoals je kunt zien in de onderstaande fotorapportage.
en dat alles bij een temperatuur schommelend tussen de -20 en -27
In een korte trip van drie dagen genoten we van onwaarschijnlijk mooie natuur, een rit door de tijdloze landschappen in een huskyslee, een bezoek aan het oudste ijshotel ter wereld, een zoektocht naar het noorderlicht, heerlijke maaltijden met plaatselijke lekkernijen en dat alles bij een temperatuur schommelend tussen de -20 en -27.
Meer foto’s en verslagen kun je vinden op www.snowrepublic.nl en www.mountainreporters.com
Eigenaar van Reisschrijvers Media, de uitgever van online reismagazines Snowrepublic, Alpenweerman, OutdoorDichtbij en Mountainreporters.
Hij is een groot liefhebber van reizen naar bijzondere natuurbestemmingen. En dat bij voorkeur zo duurzaam mogelijk.