Advertentie

 

Ga met de nachttrein relaxed op wintersport. Nu al vanaf € 79 pp in een 6-persoons slaapcoupé (enkele reis). Klik voor meer informatie.


Over het weer kunnen we redelijk kort zijn vandaag,… het blijft onveranderd wisselvallig in het Salzburgerland. Aankomende dagen nemen de buien wel iets af en loopt de temperatuur iets op, waarbij het donderdag zelfs een graad of 25 kan worden. Daarna wordt het weer koeler en lijken ook de regenkansen weer wat toe te nemen. Op echt stabiel zomerweer zullen we nog even moeten wachten. Door het aanhoudende wisselvallig weer van de afgelopen weken zijn de koeien dit jaar wat later dan gebruikelijk naar de almen gebracht voor een welverdiende zomervakantie.

Na een lange winter op stal en een korte periode op de lagere weides is het weer genieten op de hogere almen,… frisse berglucht, mals gras en sappige kruiden. Wat wil je nog meer als koe,… nou vooral niet te veel gestoord worden door opdringerige toeristen die zonodig een fotootje willen maken! Afgelopen jaar schreef ik er al over dat het verstandig is een paar spelregels in acht te nemen als je het vakantiedomein van de koeien bezoekt. Niets is uiteindelijk vervelender dan achterna gezeten te worden door een koe die helemaal niet met jou op de foto wil. En niet om het een of ander, als ze boos zijn en ze zetten de achtervolging in dan doen ze dat met een snelheid van 30 kilometer per uur,… Om die reden de spelregels maar weer even op een rijtje.

[/fusion_builder_container]

(Visited 97 times, 1 visits today)
Advertentie
Innsbruck

Klik hier voor meer informatie voor een actieve vakantie in Innsbruck en omgeving


 

Advertentie

2 Reactie op “Help een koe op mijn pad! Update uit het Salzburgerland”

  • Annemarie Peters
    13 juni 2016 at 14:14

    Onze kleine berggeit en haar eerste ervaring met een loslopende koe……. Nu was dit een vrij druk wandelpad, dus de koe keek niet op of om van al die mensen.
    Onze oudste dacht er iets anders over, kom op loop nou doohoor!!! 😉

    • Rob Schellevis
      13 juni 2016 at 19:29

      Leuke foto, ja langs de drukkere wandelpaden zijn de koeien die daar grazen wel wat gewend,… hoef je je vaak niet druk over te maken. Het zijn vaak de meer afgelegen almen waar de koeien ‘minder sociaal’ zijn 🙂

Comments are closed.

 

Advertentie

Sony camera's

Leg elk moment vast

Of je nu op wintersport gaat, door de bergen gaat wandelen of gaat genieten van een luxe vakantie aan zee, Sony biedt voor elke reis foto- en videografie producten om jouw unieke ervaringen vast te leggen en de content naar een hoger niveau te tillen. Zo is de nieuwe Sony A7C II samen met de FE 16-25mm F2.8 G en FE 24-50mm F2.8 G lens bijvoorbeeld een perfecte lichte en compacte kit als je maar weinig bagage mee kan nemen. Ontdek meer

Advertentie

BBI Travel

Veelzijdige wintersport in Gastein 

Eén vallei, vier skigebieden. Met de gondel „non stop to the top“ en genieten van de lange afdalingen. Met de auto of de skibus ben je in een paar minuten in de skigebieden. Ga na het skiën lekker ontspannen in het warme thermale water in de thermen. Heerlijk! Lees meer

Advertentie

SalzburgerLand

Win een wintersportvakantie in SalzburgerLand!

De wereldkampioenen skiën in 2025 in SalzburgerLand. Jij ook? Het WK is in Saalbach in februari, maar SalzburgerLand is de hele winter door een eldorado voor wintersporters. SalzburgerLand biedt de keuze uit meer dan 2.200 kilometer piste in 21 skigebieden. Wil jij 1 van de 7 wintersportvakanties in SalzburgerLand winnen? Doe mee!