Advertentie
Innsbruck

Klik hier voor meer informatie voor een actieve vakantie in Innsbruck en omgeving


 

Gratis toegang tot het WinterEvent op 30 september en 1 oktober 2017.

Winterevent
Voigt Travel Winterevent in Naarden

Bent je van plan om in de winter naar Lapland of Noord-Noorwegen op vakantie te gaan? Kom dan sfeerproeven en kennismaken tijdens het Voigt Travel WinterEvent op 30 september en 1 oktober 2017 in Naarderbos, te Naarden.

Iedereen is van harte welkom en entree is GRATIS (vooraf aanmelden verplicht). Maak kennis met de reisspecialisten van Voigt Travel, de reisleiders en noorderlicht expert Ruben Weytjens. Er zijn doorlopend presentaties en partners uit Fins Lapland, Zweeds Lapland en Noord-Noorwegen komen speciaal over voor deze dag, dus u kunt echt ál je vragen stellen!

De lijst met deelnemers aan het evenement wordt wekelijks verder aangevuld. Houd de Voigt website dus in de gaten voor het actuele programma.

Meer reisinspiratie over Noorwegen lees je op Mountainreporters.com

Bewaren

(Visited 64 times, 1 visits today)
Advertentie
Innsbruck

Klik hier voor meer informatie voor een actieve vakantie in Innsbruck en omgeving


 

Advertentie

 

Advertentie

Sony camera's

Leg elk moment vast

Of je nu op wintersport gaat, door de bergen gaat wandelen of gaat genieten van een luxe vakantie aan zee, Sony biedt voor elke reis foto- en videografie producten om jouw unieke ervaringen vast te leggen en de content naar een hoger niveau te tillen. Zo is de nieuwe Sony A7C II samen met de FE 16-25mm F2.8 G en FE 24-50mm F2.8 G lens bijvoorbeeld een perfecte lichte en compacte kit als je maar weinig bagage mee kan nemen. Ontdek meer

Advertentie

BBI Travel

Veelzijdige wintersport in Gastein 

Eén vallei, vier skigebieden. Met de gondel „non stop to the top“ en genieten van de lange afdalingen. Met de auto of de skibus ben je in een paar minuten in de skigebieden. Ga na het skiën lekker ontspannen in het warme thermale water in de thermen. Heerlijk! Lees meer

Advertentie

Obertauern

Een lang seizoen in sneeuwzeker Obertauern

Iedereen die gek is op lenteskiën weet ook dat de sneeuw dan wel eens wat minder kan zijn. Maar niet in Obertauern. Wil je er dit seizoen nog wat later op uit, kies dan voor het sneeuwzekere en gezellige Obertauern in Oostenrijk. Lees meer